Jste zde: Home » Znalec

Znalec


V přítomnosti znalce se doporučuje pronášet o whisky jen naučené a stokrát ověřené fráze. On pravděpodobně ví o whisky i to, co sami Skotové už dávno zapomněli. Tato ctihodná osoba je ozdobou každého večírku, protože její znalosti jsou nesmírné, hluboké v pravdě nepřekonatelné. Všichni, kdo se setkají se znalcem, musí mít na paměti, že svou moudrost nezískal z nebes, ale neustálým a usilovným studiem toho jediného pravého nápoje. Znalec si pochutnává na single cask whisky, kterou zná lépe, než ostatní The Glenlivet 12 y.o., ale nepohrdne ani sklenkou běžného single maltu. Předpokládá se samozřejmě, že mu ji nalijete z vlastní lahve.

Co vám členství Znalec přinese?

Samozřejmě totéž, co členství Degustátor, tedy:


V praxi to znamená, že ochutnáte 50 sladových whisky věhlasných jmen, ročníkových i single cask. Zažijete nejméně 7 krásných večerů ve společnosti stovek podobných lidí, dostanete 12 časopisů, a na každé lahvi whisky ušetříte slušný balík.

A navíc:

  • 12 lahví whisky (každý měsíc jednu) z ročního klubového výběru.

Tyto whisky jsou vždy vybírány tak, aby Znalci rozšířily obzory a daly mu nějakou novou zkušenost. Pokud je Znalec opravdu zkušený, může si tuto sestavu lahví vytvořit sám na základě klubových cen whisky, ale ještě se nám to nestalo. Ostatně, byl by hřích zasahovat do pečlivě vybrané sestavy unchillfiltered, cask strength whisky...

Členství trvá 12 měsíců od chvíle, kdy se přihlásíte (takže žádná novoroční zácpa jako v sobotu červenci na Chorvatských pobřežních magistrálách). Ochutnávky se konají v průběhu celého roku, takže vždy najdete termín, který se vám hodí.

Kolik členství Znalec stojí?

Cena je 25.000,- Kč. Je to cena jedné krabičky levných cigaret denně. Je jisté, že whisky je mnohem zdravější, blahodárně působí na mnoho orgánů a je mnohem společenštější. Kuřáci cigaret se díky kampani proti kouření stávají naopak spíše samotáři. Cenu můžete splatit v 12splátkách, vždy při obdržení své nové lahve.

Chcete se stát členem Znalcem? Pak vstupte tudy, a do poznámky napište Znalec. Naše tajemnice se s vámi spojí a vše zařídíte pohodlně z tepla domova po telefonu.