Jste zde: Home » Vše o ochutnávkách

Vše o ochutnávkách


Vstup pro členy Kladenského Whisky klubu je zde


Ochutnávky skotské whisky jsou jednou z nejdůlžitějších klubových činností. Pořádáme čtyři typy ochutnávek - můžete se podívat na ten, který vás zajímá nejvíce, ale vřele doporučujeme očkem popatřit na každý z nich.

 

Ochutnávky whisky snů

 

Jen párkrát za život máte možnost být účastni něčeho neopakovatelného. Ochutnávky whisky snů jsou takovými okamžiky. Jsou to ochutnávky sestavené z whisky, o kterých jste možná snili. Někteří je považovali za ztracené a jiní za nedostupné. Za lahve některých z nich se platí statisíce - a ceny jiných jsou nevyčíslitelné, protože jsou poslední na světě. Whisky z již neexistujích palíren; cellar collection; whisky z palíren, které vyrobili jen jedinou sérii... Dalo nám hodně práce tyto ochutnávky sestavit. A máme z nich radost.

Klasické ochutnávkyKlasické ochutnávky jsou základním stavebním kamenem. Vždy se na nich setkáte se sedmi vzorky skvělé skotské whisky v pečlivě stanoveném pořadí a s náležitým odborným výkladem.

Ochutnávky zdarma


Ochutnávky zdarma jsou určeny těm, kteří se ještě s kvalitní single malt whisky nesetkali, a mají řekněme... ne příliš dobrou zkušenost s blended whisky.

Firemní a soukromé prezentace a ochutnávkyRozhodně je skvělý nápad pohostit své kolegy, podřízené, spolupracovníky či obchodní partnery tím jediným nápojem, který stojí za to, a který se v gaelštině nazývá vodou života. Ať už chcete pouhou prezentaci na večírku s programem, nebo by whisky měla být tím hlavním bodem, vždy tu pro vás něco máme.