Jste zde: Home » Staň se členem

Staň se členem


Stát se členem Whisky klubu by mělo být stejně přirozené jako dýchání, a tak to také je. Stačí udělat jedinou věc:

Koupit si lahev klubové whisky
a napsat na ni hodnocení


Tento způsob je oblíbený z jednoduchého důvodu: klubovou whisky, na niž jsme právem hrdí, nikde jinde neseženete. Je to první nezávislé plnění single malt, single cask, unchillfiltered whisky v sudové síle, které si celé objednal někdo, kdo není ani nezávislý bottler, ani obchodník. Víc o této whisky najdete zde. Pořídit si ji můžete na dobírku nebo po předchozí objednávce vyzvednout v Klubovně, kde navíc rovnou dostanete degustační skleničku na Whisky.

Co tím získáte?

  1. Pouze členové si mohou objednávat whisky za klubové ceny. A ceny jsou to opravdu výhodné. [K čemu je to dobré?]
  2. Člen klubu má 200,- Kč slevu na všechny ochutnávky whisky.
  3. K první objednané lahvi whisky od Whisky klubu dostanete degustační skleničku na whisky. [K čemu je to dobré?]
  4. Budete pozváni na výroční, uzavřené setkání členů Whisky klubu. [K čemu je to dobré?]
  5. Budete e-mailem dostávat bulletin Whisky kurýr, kde kromě jiného představujeme whisky, o kterých slyšelo jen málo smrtelníků - a jen členové Whisky klubu je mají šanci ochutnat. [K čemu je to dobré?]

K čemu se zavazujete?

Členství v klubu je dobrovolné. Každý, kdo whisky miluje, ji také chce mít. Když si alespoň jednou za čtvrt roku koupíte jednu libovolnou lahev whisky od Whisky klubu, zůstáváte členem se všemi právy. Pokud ne, vaše členství končí. Pokud ale pouze zapomenete, nic se neděje: vždy vás v předstihu informujeme, že nazrál čas na novou skvělou skotskou whisky.

Jste rozhodnutí se stát členem Whisky klubu?
Tak chutě do toho!


Vyberte níže uvedený text a zkopírujte si ho příkazem Ctrl+c:
 
/Vaše jméno a příjmení/
/Vaše adresa doručovací adresa/
/Váš e-mail/
Whisky si vyzvednu v klubovně/chci poslat na dobírku* /vyberte jen jednu možnost a v případě, že si chcete vyzvednout whisky v klubovně, napište nám kdy/.

  1. Kliněte sem, vložte příkazem Ctrl+v do formuláře, upravte položky v lomených závorkách, nadepište formulář Chci být člen Whisky klubu (jak jsme psali, nárok na whisky za členskou cenu má pouze člen: takhle poznáme, že už jím vlastně jste) a odešlete.
  2. Pokud jste zvolili jako místo převzetí klubovnu (což je moudré, protože obvykle hned můžete využít klubové bonusy), můžete si whisky vyzvednout nejbližší čtvrtek od 16 do 18 hodin. Chcete-li si ji vyzvednout dříve nebo v jiný den či čas, volejte tel.: 773/115566. Pokud na dobírku, obdržíte ji, včetně členského certifikátu, do 10 dní.