Jste zde: Home » Členská registrace

Kudy mezi nás?


Klubová činnost


Pokud jste si už vybrali z druhů členství, zbývá poslední krok, zaregistrovat se pomocí dole uvedeného formuláře. Máme tu pro každého něco:

Pro nerozhodné

Nechte se pozvat na ochutnávku Průřez skotskou whisky.

Ponořte se do tajemství sladování, kvašení, hvozdění, alkoholů, destilace, úkapu, dokapu a přiboudliny. Více se dozvíte, když kliknete na ochutnávku.
Po prvních sklenkách dostanete přihlášku do klubu, která je upravena speciálně pro tuto příležitost (je napsána velkým písmem a pouze na jednu stranu velmi kvalitního nesavého papíru). A co je důležité – toto pozvání vás k ničemu nezavazuje. Jsme klub milovníků a přátel whisky a víme, že sdružovat se je lidská touha. Možná že si přihláškou vypomůžete v úplně jiné záležitosti a za čas si přijdete pro novou. Nebo taky ne (ale proč byste to neudělali?). Pravda jistě je, že nic není bez rizika. Jeden můj dobrý přítel před pár měsíci navštívil tuto ochutnávku v dobré víře, že jeho láskyplný vztah k Fernetu citrus nemůže nahlodat nic. Věrnost je jednou z velkých ctností, uznal jsem. Po absolvování ochutnávky jsem jej skoro měsíc neviděl, a proto bylo pro mne velké překvapení, když mi při dalším setkání lál, že jsem jeho život od základů změnil. „Víš,“ řekl mi, „byl jsem zvyklý si po práci nalít sklenku. To se nezměnilo. Ale změnila se značka. Takže mi teď okamžitě nabídneš klubové ceny, které jsi sliboval, jinak mne máš na svědomí. Blahoslavený jsem byl v nevědomosti, ale já teď kvalitu poznám!“
Je to jeden z prvních členů Degustátorů klubu, a to jsme ještě přihlášky na degustacích nenabízeli!

Jak to funguje? Tyto ochutnávky se zásadně pořádají v klubovně. Protože velmi kolísá počet přihlášených, fungují na jednoduchém principu: přihlásíte se (pouze osobně) v klubovně a zanecháte na sebe asistentce spojení. Ona vás týden před pořádáním této ochutnávky kontaktuje a vy buď potvrdíte účast, nebo přesunete svou přihlášku na následující termín.

Pro ty rozhodnuté

Pokud jste pečlivě četli úvod, a já věřím, že ano, protože jsem u něj vypil lahev velmi vzácného Mortlachu 1989 od Blackadderu, víte, že klub je prostě sdružení milých lidí kteří mají skvělý vkus. Ať už jste se rozhodli stát Členem, Degustátorem, Milovníkem nebo Znalcem, váš život se změní - poznáte další z jeho nejkrásnějších částí.

 


*Jakmile vyplníte níže uvedený formulář, ozve se vám tajemnice klubu, po telefonu vyplníte potřebné, a potvrzená přihláška vám přijde pohodlně poštou na dobírku v ceně ročního klubového příspěvku, včetně vaší whisky zdarma. Doufám, že se  dostavíte na výroční víkendové setkání nad pravou sudovou whisky, kterou máme v Čechách jen my. Jde o Bruichladdich, ale nikomu to neříkejte.Členská registrace
Jméno:
Telefon:
Váš e-mail:
Adresa:
Poznámka: