Jste zde: Home » Milovník

Milovník


Milovník je příjemný chlapík (žena), který vás rád pohostí sklenkou opravdu kvalitní single malt whisky z vlastních zásob. Požívá obecnou vážnost všech členů i nečlenů klubu, protože jeho znalosti whisky jsou nesmírné a jeho jazyk velmi zkušený. Při zájezdech do Skotska přednáší v palírnách místo tradičního průvodce a vysvětluje barmanům, které whisky by měli pít sami. Nenosí kilt, ale přátelí se s každým, kdo si jej oblékne, zvlášť, pokud teplota venku klesá k bodu mrazu.

Co vám členství Milovník přinese?

Samozřejmě totéž, co členství Degustátor, tedy:


V praxi to znamená, že ochutnáte 50 sladových whisky věhlasných jmen, ročníkových i single cask. Zažijete nejméně 7 krásných večerů ve společnosti stovek podobných lidí, dostanete 12 časopisů, a na každé lahvi whisky ušetříte slušný balík.

A navíc:

  • 6 lahví whisky (vždy po 2 měsících jednu) z ročního klubového výběru.

Tyto whisky jsou vždy vybírány tak, aby Milovníkovi rozšířily obzory a daly mu nějakou novou zkušenost. Pokud je milovník opravdu zkušený, může si tuto sestavu lahví vytvořit sám na základě klubových cen whisky. Pak už to sice není překvapení, ale máme člena Milovníka, který prostě každé dva měsíce potřebuje svůj Talisker. Budiž mu přáno, i když je ještě silně pod normou teorie 12 lahví.

Členství trvá 12 měsíců od chvíle, kdy se přihlásíte (takže žádná novoroční zácpa jako v sobotu červenci na Chorvatských pobřežních magistrálách). Ochutnávky se konají v průběhu celého roku, takže vždy najdete termín, který se vám hodí.

Kolik členství Milovník stojí?

Cena je 12.000,- Kč. Je to cena jednoho piva denně. Ne že bychom měli něco proti pivu, vždyť ječné pivo je základním materiálem pro destilaci whisky, ale jak jste se mohli dočíst u Davida Milsteda: "Znalost whisky - stejně jako milování - v podstatě spočívá v tom, že se základní téma neustále zpestřuje nejrůznějšími obměnami. Opravdu zkušení muži mohou ostatně spojit obojí dohromady, což bývá milovníkům piva jen zřídkakdy dopřáno." Je to jeden ze silných motivů, proč se stát  Skutečným Milovníkem. Cenu můžete platit v 6 splátkách, vždy při obdržení své nové lahve.

Chcete se stát členem Milovníkem? Pak vstupte tudy, a do poznámky napište Milovník. Naše tajemnice se s vámi spojí a vše zařídíte pohodlně z tepla domova po telefonu.