Jste zde: Home » Klasické ochutnávky

Klasické ochutnávky


Ilustrační obrázek ke klasické whisky ochutnávceKlasické ochutnávky - to je jeden z pilířů klubu a důvodů, proč se stát jeho členem. Konají se buď v klubovně, nebo na jednom z ochutnávkových míst Whisky klubu. Na klasické ochutnávce, kterou vždy pečlivě vybíráme, máte možnost za režijní cenu (obvykle rozpočítaná cena lahví) ochutnat whisky, se kterými byste se jinak pravděpodobně nesetkali. Najít si své lásky, poznat něco nového, seznámit se s novými přáteli.
Jen málo z nás si může dovolit koupit si tolik lahví, kolik whisky chce ochutnat. Jen z počtu palíren lze usoudit, jak nadlidský úkol to je. Koneckonců, fanouškové a členové klubu už ochutnali neuvěřitelných 7.500 různých whisky...
Rozdíl mezi začátečnickou ochutnávkou zdarma a klasickými ochutnávkami je zřejmý: ochutnávka zdarma je pro ty, kdo se chtějí jen seznámit s jednoduchými a běžnými sigle malt whiskami. Klasická ochutnávka je zážitek na celý život... A pravděpodobný začátek celoživotní lásky. Velmi se doporučuje přijít ve dvou - klasická ochutnávka je na celý večer. A většinou i noc.

Druhy klasických ochutnávek, pořádaných Whisky klubem


Nezapomeňte si tuto stránku zabookmarkovat, klasické ochutnávky neustále přibývají!