Jste zde: Home » Klasická ochutnávka: Pocta Michaelu Jacksonovi

Klasická ochutnávka: Pocta Michaelu Jacksonovi


30. 8. 2007 zemřel na infarkt Michael Jackson, muž, který zasvětil whisky (a pivu) vekou část svého života. Autor mnoha knih a článků o whisky, redaktor časopisu Whisky magazin a také spoluzakladatel ceny World Whiskies Awards. Na počest jeho památky a práce jsme sestavili tuto ochutnávku. Je sestavena z whisky, které měl rád on; doufejme, že se na nás shora dívá s plným panákem osmnáctiletého Taliskeru, letošního vítěze WWA, a je šťastný. Slainte mhath!
Další témata ochutnávky:


Tato ochutnávka je velmi specifická. Díky jejímu tématu sahá šíře zastoupených whisky oblastí od Ostrovů po Speyside a chutí od hutné rašeliny po sladký med. Nicméně je tato sestava považována klubem za mimořádně vyváženou. Jacksonovy zkušenosti jsou opravdu znát; a to tím spíš, že nejde o prostý výběr palíren, ale hlavně konkrétních whisky z nich. A zcela nakonec, jako zlatý hřeb, letošní vítěz WWA - osmnáctiletý Talisker...


Jak je u klasických ochutnávek zvykem, ochutnávka končí dochutnávkou za klubové ceny, a pouze zde je možné si koupit whisky za klubové ceny i bez členství v klubu. V průběhu ochutnávky je možné klást libovolné otázky.

Zde můžete zjistit, zda se tato ochutnávka v nejbližší době pořádá, kde, a případně se rovnou přihlásit.