Jste zde: Home » Firemní a soukromé prezentace a ochutnávky

Firemní a soukromé prezentace a ochutnávky


Whisky klub striktně rozlišuje mezi whisky prezentací a whisky degustací.

Whisky prezentace - whisky není hlavní náplní akce, má dokreslit přátelskou atmosféru, rozšířit obzory účastníků a umožnit jim poznat netušené harmonie chutí a vůní. Hodí se na večírky, rauty, promotions a podobně.
Jak probíhá: Whisky prezentaci vede hosteska certifikovaná whisky klubem. Dokáže informovat o prezentovaných vzorcích, o historii, chutích a vůních skotské whisky, dokáže vybrat vhodnou whisky podle preferované chuti. Prezentace probíhá na konkrétním místě (stánek, stolek).
Počet druhů nabízené whisky: 4-5
Množství whisky k dispozici: malá sklenka na každého účastníka. K dispozici jsou samozřejmě rezervní lahve od každého druhu.
Cíl prezentace: Rozšířit účastníkům obzory, umožnit jim nahlédnout do světa nejsložitějšího nápoje na světě, aby odcházeli bohatší o neobyčejný zážitek.
Délka trvání: Po celou dobu konání akce, obvykle 2-4 hodiny.


Whisky degustace - whisky je hlavní, jedinou náplní akce. Degustace je learningová, exkluzivní záležitost vhodná jako dárek pro zákazníky, obchodní partnery, zaměstnance a podobně.
Jak probíhá: Whisky degustaci vede degustátor Whisky klubu, který účastníky zasvětí do tajů výroby skotské whisky, oblastí, kde se destiluje, do světa vůní, chutí a barev. Každá degustace je sestavena tak, aby účastník odcházel zkušenější a vzdělanější a užil si atmosféru, kterou skotská whisky vytváří.
Počet vzorků na degustaci: 5-7
Množství whisky k dispozici: malá degustační sklenka od každého druhu a degustační whisky na dochutnávku.
Cíl degustace: Umožnit účastníkům zažít jedinečný gurmánský a intelektuální zážitek. Úastníci odcházejí obohaceni zkušeností, znalostmi i následnou atmosférou dochutnávky.
Délka trvání: 2 hodiny řízená ochutnávka. Následná dochutnávka není časově omezena.