Jste zde: Home » Degustátor

Degustátor


Degustátor je člověk, který se ještě nerozhodl, že whisky zcela propadne. Před rozjímánim a sklenkou whisky u teplého krbu dává přednost aktivitě a stálému zkoumání. Protože už je členem Whisky klubu, je třeba jej mít v úctě, protože pravděpodobně ví o whisky víc, než kterýkoli skotský barman, se kterým se setká, a může si jako rovný s rovným popovídat s jakýmkoli průvodcem palírnou ve Skotsku.

Co vám členství Degustátor přinese?


V praxi to znamená, že ochutnáte 50 sladových whisky věhlasných jmen, ročníkových i single cask. Zažijete nejméně 7 krásných večerů ve společnosti stovek podobných lidí, dostanete 12 časopisů, a na každé lahvi whisky ušetříte slušný balík. Degustátor je zkrátka základní volba pro každého, kdo chce poznat o whisky víc. Členství trvá 12 měsíců od chvíle, kdy se přihlásíte (takže žádná novoroční zácpa jako v sobotu červenci na Chorvatských pobřežních magistrálách). Ochutnávky se konají v průběhu celého roku, takže vždy najdete termín, který se vám hodí.

Kolik členství Degustátor stojí?

Cena je 3.500,- Kč. Je to polovina ceny lístku na The Rolling Stones. Byli a jsou úžasní, ale jejich koncert trvá jen dvě hodiny, whisky tam nedostanete ani ochutnat (natož celou lahev), a jejich CD tam nekoupíte se slevou, ale s přirážkou.

Chcete se stát členem? Pak vstupte tudy, a do poznámky napište Degustátor. Naše tajemnice se s vámi spojí a vše zařídíte pohodlně z tepla domova po telefonu.